Bayer Leverkusen – Olympique de Marseille
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %78,2 diyor; kendi modelimiz %54,3 ile piyasadan 23,9 puan karamsar. Bu markette modelin ağırlığı sıfır (kendi kayıtlarımızda maç sonucunu piyasadan kötü tahmin etti); tahminimiz marjsız piyasa: %78,2. 1,21 oranın başa baş noktası %82,6; tahminimiz 4,4 puan altında kalıyor, beklenti −%5,4. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Bayer Leverkusen | GGMGM | 2,50 | 1,50 | Kayıt yok |
| Olympique de Marseille | MGMGG | 1,70 | 1,70 | Kayıt yok |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %54 | %21 | %25 |
| Piyasa | %78 | %13 | %9 |
Gol beklentisi
2,18 – 1,44 toplam 3,62
En olası skorlar
2:1 %91:1 %83:1 %7
Kesin ilk 11 henüz yok. Oranlar 22:15’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 15 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deplasman 0,5 Üst | 1,38 | %72,5 | %64,7 | %76,4 | %67,0 | −%7,5 | ●●● |
| 2,5 Üst | 1,28 | %78,1 | %71,2 | %70,0 | %71,0 | −%9,2 | ●●○ |
| KG Var | 1,51 | %66,2 | %57,8 | %67,7 | %59,7 | −%9,8 | ●●○ |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 1,21 | %82,6 | %76,4 | %63,9 | %73,9 | −%10,5 | ●○○ |
| 3,5 Alt | 1,53 | %65,4 | %56,8 | %51,1 | %55,7 | −%14,8 | ●○○ |
| 3,5 Üst | 1,88 | %53,2 | %43,2 | %48,9 | %44,3 | −%16,7 | — |
| 1,5 Alt | 5,34 | %18,7 | %15,7 | %12,4 | %15,1 | −%19,5 | — |
| KG Yok | 1,91 | %52,4 | %42,2 | %32,3 | %40,3 | −%23,1 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 2,79 | %35,8 | %23,6 | %36,1 | %26,1 | −%27,3 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 3,31 | %30,2 | %16,7 | %42,3 | %21,8 | −%27,8 | — |
| 2,5 Alt | 2,47 | %40,5 | %28,8 | %30,0 | %29,0 | −%28,3 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 2,16 | %46,3 | %35,3 | %23,6 | %33,0 | −%28,8 | — |
| MS X | 4,93 | %20,3 | %12,8 | %20,5 | %12,8 | −%37,0 | — |
| ÇŞ X-2 | 2,68 | %37,3 | %21,8 | %45,7 | %21,8 | −%41,6 | — |
| MS 2 | 6,46 | %15,5 | %9,0 | %25,2 | %9,0 | −%41,7 | — |
