Bristol Rovers – Cambridge United
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %65,2 diyor; kendi modelimiz — ile piyasadan 65,2 puan karamsar. Bu markette modelin ağırlığı sıfır (kendi kayıtlarımızda maç sonucunu piyasadan kötü tahmin etti); tahminimiz marjsız piyasa: %65,2. 1,34 oranın başa baş noktası %74,6; tahminimiz 9,4 puan altında kalıyor, beklenti −%12,6. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Bristol Rovers | — | — | — | Kayıt yok |
| Cambridge United | — | — | — | Kayıt yok |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | — | — | — |
| Piyasa | %32 | %24 | %44 |
Gol beklentisi
— – — toplam 0,00
En olası skorlar
Kesin ilk 11 henüz yok. Oranlar 19:17’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 12 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,40 | %71,4 | %61,6 | — | %61,6 | −%13,8 | — |
| 2,5 Üst | 1,40 | %71,4 | %61,4 | — | %61,4 | −%14,0 | — |
| MS 2 | 1,93 | %51,8 | %44,2 | — | %44,2 | −%14,7 | — |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,59 | %62,9 | %51,5 | — | %51,5 | −%18,1 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,20 | %83,3 | %68,3 | — | %68,3 | −%18,1 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 1,66 | %60,2 | %48,5 | — | %48,5 | −%19,6 | — |
| MS 1 | 2,52 | %39,7 | %31,7 | — | %31,7 | −%20,0 | — |
| ÇŞ 1-X | 1,38 | %72,5 | %55,8 | — | %55,8 | −%23,0 | — |
| MS X | 3,15 | %31,7 | %24,1 | — | %24,1 | −%24,2 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 1,94 | %51,5 | %38,4 | — | %38,4 | −%25,4 | — |
| 2,5 Alt | 1,93 | %51,8 | %38,6 | — | %38,6 | −%25,5 | — |
| KG Yok | 2,06 | %48,5 | %34,8 | — | %34,8 | −%28,3 | — |
