CA Osasuna – Athletic Club
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %77,2 diyor; kendi modelimiz %70,6 ile piyasadan 6,6 puan karamsar. Piyasaya %80, modele %20 ağırlık verince tahminimiz %75,9. 1,20 oranın başa baş noktası %83,3; tahminimiz 7,5 puan altında kalıyor, beklenti −%9,0. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| CA Osasuna | MGMMM | 1,00 | 2,30 | Kayıt yok |
| Athletic Club | BBMGG | 1,30 | 0,70 | 3 oyuncu |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %36 | %27 | %36 |
| Piyasa | %25 | %27 | %48 |
Gol beklentisi
1,23 – 1,23 toplam 2,47
En olası skorlar
1:1 %131:0 %100:1 %10
Kadro bilgisi alındı. Oranlar 06:01’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 19 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ev Sahibi 0,5 Üst | 1,32 | %75,8 | %68,5 | %70,9 | %69,0 | −%9,0 | ●●○ |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,17 | %85,5 | %79,6 | %65,0 | %76,7 | −%10,3 | ●●○ |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,47 | %68,0 | %59,9 | %65,1 | %61,0 | −%10,4 | ●●○ |
| MS 2 | 1,84 | %54,3 | %48,3 | %36,3 | %48,3 | −%11,2 | — |
| 2,5 Alt | 1,53 | %65,4 | %56,7 | %55,3 | %56,4 | −%13,7 | ●○○ |
| ÇŞ X-2 | 1,15 | %87,0 | %75,0 | %63,5 | %75,0 | −%13,8 | ●○○ |
| ÇŞ 1-2 | 1,17 | %85,5 | %73,3 | %72,8 | %73,3 | −%14,3 | ●●○ |
| KG Var | 1,70 | %58,8 | %49,4 | %50,2 | %49,6 | −%15,7 | ●○○ |
| KG Yok | 1,67 | %59,9 | %50,6 | %49,8 | %50,4 | −%15,8 | — |
| 2,5 Üst | 1,87 | %53,5 | %43,3 | %44,7 | %43,6 | −%18,4 | — |
| MS X | 3,02 | %33,1 | %26,7 | %27,2 | %26,7 | −%19,3 | — |
| MS 1 | 3,19 | %31,3 | %25,0 | %36,5 | %25,0 | −%20,2 | — |
| ÇŞ 1-X | 1,54 | %64,9 | %51,7 | %63,7 | %51,7 | −%20,3 | ●○○ |
| Deplasman 1,5 Üst | 1,99 | %50,3 | %40,1 | %34,9 | %39,0 | −%22,3 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 2,33 | %42,9 | %31,5 | %29,1 | %31,0 | −%27,7 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 2,99 | %33,4 | %20,4 | %35,0 | %23,3 | −%30,3 | — |
| 1,5 Alt | 2,83 | %35,3 | %22,8 | %29,4 | %24,1 | −%31,7 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 3,44 | %29,1 | %15,6 | %29,2 | %18,4 | −%36,9 | — |
| 3,5 Üst | 3,42 | %29,2 | %15,7 | %23,5 | %17,3 | −%41,0 | — |
