Celta de Vigo – Union Saint-Gilloise
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %55,9 diyor; kendi modelimiz %77,0 ile piyasadan 21,2 puan iyimser. Piyasaya %80, modele %20 ağırlık verince tahminimiz %60,1. 1,55 oranın başa baş noktası %64,5; tahminimiz 4,4 puan altında kalıyor, beklenti −%6,9. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Celta de Vigo | MGGBM | 1,20 | 1,00 | Kayıt yok |
| Union Saint-Gilloise | GGBBG | 2,50 | 0,40 | Kayıt yok |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %23 | %26 | %50 |
| Piyasa | %44 | %26 | %30 |
Gol beklentisi
0,91 – 1,47 toplam 2,38
En olası skorlar
0:1 %141:1 %120:2 %10
Kesin ilk 11 henüz yok. Oranlar 22:15’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 19 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,5 Alt | 1,24 | %80,6 | %74,0 | %78,4 | %74,8 | −%7,2 | ●●● |
| Deplasman 0,5 Üst | 1,17 | %85,5 | %79,6 | %77,0 | %79,1 | −%7,5 | ●●● |
| MS 1 | 2,00 | %50,0 | %43,9 | %23,2 | %43,9 | −%12,3 | — |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,34 | %74,6 | %67,2 | %56,8 | %65,1 | −%12,8 | ●○○ |
| 2,5 Alt | 1,80 | %55,6 | %45,7 | %57,6 | %48,1 | −%13,5 | ●○○ |
| ÇŞ 1-2 | 1,16 | %86,2 | %74,0 | %73,6 | %74,0 | −%14,1 | ●●○ |
| KG Yok | 1,98 | %50,5 | %40,2 | %54,1 | %43,0 | −%14,9 | ●○○ |
| ÇŞ 1-X | 1,21 | %82,6 | %69,8 | %49,7 | %69,8 | −%15,5 | — |
| KG Var | 1,47 | %68,0 | %59,8 | %45,9 | %57,0 | −%16,2 | — |
| MS 2 | 2,74 | %36,5 | %30,2 | %50,3 | %30,2 | −%17,3 | ●○○ |
| 2,5 Üst | 1,58 | %63,3 | %54,3 | %42,4 | %51,9 | −%17,9 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,45 | %69,0 | %56,1 | %76,8 | %56,1 | −%18,6 | ●●● |
| MS X | 3,11 | %32,2 | %26,0 | %26,4 | %26,0 | −%19,3 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,27 | %44,1 | %32,8 | %43,2 | %34,9 | −%20,8 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 1,85 | %54,1 | %44,1 | %23,0 | %39,9 | −%26,2 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 3,79 | %26,4 | %11,7 | %40,4 | %17,4 | −%34,0 | — |
| 3,5 Üst | 2,61 | %38,3 | %26,0 | %21,6 | %25,2 | −%34,3 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 2,98 | %33,6 | %20,4 | %23,0 | %20,9 | −%37,6 | — |
| 1,5 Alt | 3,60 | %27,8 | %13,7 | %31,4 | %17,3 | −%37,9 | — |
