Çorum FK – Fenerbahçe
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %74,7 diyor; kendi modelimiz %80,6 ile piyasadan 5,9 puan iyimser. Piyasaya %80, modele %20 ağırlık verince tahminimiz %75,9. 1,23 oranın başa baş noktası %81,3; tahminimiz 5,4 puan altında kalıyor, beklenti −%6,7. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Çorum FK | MGGMG | 2,10 | 1,60 | Kayıt yok |
| Fenerbahçe | GGGMM | 2,40 | 1,00 | 4 oyuncu |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %34 | %22 | %44 |
| Piyasa | %20 | %21 | %59 |
Gol beklentisi
1,64 – 1,88 toplam 3,52
En olası skorlar
1:1 %91:2 %92:1 %7
Kadro bilgisi alındı. Oranlar 08:33’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 17 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MS 2 | 1,55 | %64,5 | %58,8 | %43,9 | %58,8 | −%8,9 | — |
| KG Var | 1,42 | %70,4 | %62,3 | %68,3 | %63,5 | −%9,8 | ●●○ |
| 2,5 Üst | 1,41 | %70,9 | %62,7 | %68,3 | %63,8 | −%10,0 | ●●○ |
| Deplasman 1,5 Üst | 1,47 | %68,0 | %59,8 | %56,1 | %59,1 | −%13,2 | ●○○ |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,26 | %79,4 | %72,6 | %51,3 | %68,4 | −%13,9 | ●○○ |
| 3,5 Alt | 1,36 | %73,5 | %65,8 | %53,3 | %63,3 | −%13,9 | ●○○ |
| Deplasman 0,5 Alt | 5,42 | %18,5 | %15,5 | %15,2 | %15,5 | −%16,2 | — |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,98 | %50,5 | %40,2 | %43,9 | %40,9 | −%18,9 | — |
| 3,5 Üst | 2,20 | %45,5 | %34,2 | %46,7 | %36,7 | −%19,2 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 2,55 | %39,2 | %27,4 | %48,7 | %31,6 | −%19,3 | — |
| 1,5 Alt | 4,35 | %23,0 | %19,3 | %13,4 | %18,1 | −%21,1 | — |
| MS X | 3,56 | %28,1 | %21,5 | %22,1 | %21,5 | −%23,5 | — |
| MS 1 | 3,82 | %26,2 | %19,7 | %34,0 | %19,7 | −%24,7 | — |
| KG Yok | 2,06 | %48,5 | %37,7 | %31,7 | %36,5 | −%24,8 | — |
| 2,5 Alt | 2,07 | %48,3 | %37,3 | %31,7 | %36,2 | −%25,2 | — |
| ÇŞ 1-X | 1,80 | %55,6 | %41,2 | %56,1 | %41,2 | −%25,9 | ●○○ |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 2,65 | %37,7 | %25,3 | %19,4 | %24,1 | −%36,0 | — |
