Everton – Coventry City
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %60,6 diyor; kendi modelimiz %51,8 ile piyasadan 8,8 puan karamsar. Bu markette modelin ağırlığı sıfır (kendi kayıtlarımızda maç sonucunu piyasadan kötü tahmin etti); tahminimiz marjsız piyasa: %60,6. 1,51 oranın başa baş noktası %66,2; tahminimiz 5,7 puan altında kalıyor, beklenti −%8,6. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Everton | GBMMG | 0,90 | 1,00 | Kayıt yok |
| Coventry City | GGMMG | 1,00 | 1,78 | 6 oyuncu |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %52 | %25 | %23 |
| Piyasa | %61 | %22 | %18 |
Gol beklentisi
1,61 – 0,99 toplam 2,60
En olası skorlar
1:0 %121:1 %122:0 %10
Kadro bilgisi alındı. Takımlardan birinin geçmişi 10 maçtan az · Güç bir kademe düşürüldü. Oranlar 19:17’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 17 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deplasman 1,5 Alt | 1,18 | %84,7 | %78,8 | %73,8 | %77,8 | −%8,2 | ●○○ |
| 3,5 Alt | 1,28 | %78,1 | %71,1 | %73,5 | %71,6 | −%8,3 | ●○○ |
| Deplasman 0,5 Üst | 1,31 | %76,3 | %69,2 | %63,0 | %67,9 | −%11,0 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 5,09 | %19,6 | %16,5 | %20,0 | %17,2 | −%12,4 | — |
| KG Var | 1,53 | %65,4 | %56,7 | %50,4 | %55,4 | −%15,2 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,89 | %52,9 | %42,8 | %52,2 | %44,7 | −%15,6 | — |
| 2,5 Alt | 1,89 | %52,9 | %42,8 | %51,8 | %44,6 | −%15,7 | — |
| 2,5 Üst | 1,52 | %65,8 | %57,2 | %48,2 | %55,4 | −%15,8 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 1,52 | %65,8 | %57,2 | %47,8 | %55,3 | −%15,9 | — |
| KG Yok | 1,87 | %53,5 | %43,3 | %49,6 | %44,6 | −%16,6 | — |
| MS X | 3,53 | %28,3 | %21,5 | %24,9 | %21,5 | −%24,0 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 2,37 | %42,2 | %30,8 | %37,0 | %32,1 | −%24,0 | — |
| MS 2 | 4,11 | %24,3 | %17,9 | %23,3 | %17,9 | −%26,4 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,86 | %53,8 | %39,4 | %48,2 | %39,4 | −%26,6 | — |
| 3,5 Üst | 2,46 | %40,7 | %28,9 | %26,5 | %28,4 | −%30,2 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,93 | %34,1 | %21,2 | %26,2 | %22,2 | −%34,9 | — |
| 1,5 Alt | 3,83 | %26,1 | %11,6 | %26,7 | %14,6 | −%44,0 | — |
