Gaziantep FK – Kasımpaşa
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %62,3 diyor; kendi modelimiz %70,5 ile piyasadan 8,2 puan iyimser. Piyasaya %80, modele %20 ağırlık verince tahminimiz %63,9. 1,42 oranın başa baş noktası %70,4; tahminimiz 6,5 puan altında kalıyor, beklenti −%9,2. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Gaziantep FK | MMMMM | 0,90 | 1,70 | 5 oyuncu |
| Kasımpaşa | BMGGB | 1,50 | 1,10 | 3 oyuncu |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %29 | %27 | %45 |
| Piyasa | %39 | %27 | %34 |
Gol beklentisi
1,08 – 1,42 toplam 2,50
En olası skorlar
1:1 %130:1 %121:2 %9
Kadro bilgisi alındı. Oranlar 19:17’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 19 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,5 Alt | 1,20 | %83,3 | %77,2 | %75,7 | %76,9 | −%7,7 | ●●● |
| Deplasman 0,5 Üst | 1,16 | %86,2 | %80,5 | %75,8 | %79,6 | −%7,7 | ●●● |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,36 | %73,5 | %65,9 | %58,5 | %64,4 | −%12,4 | ●○○ |
| MS 1 | 2,22 | %45,0 | %38,8 | %28,8 | %38,8 | −%13,8 | — |
| ÇŞ 1-2 | 1,17 | %85,5 | %73,2 | %73,5 | %73,2 | −%14,3 | ●●○ |
| 2,5 Alt | 1,70 | %58,8 | %49,4 | %54,3 | %50,4 | −%14,3 | ●○○ |
| KG Var | 1,52 | %65,8 | %57,4 | %50,2 | %55,9 | −%15,0 | ●○○ |
| MS 2 | 2,46 | %40,7 | %34,4 | %44,7 | %34,4 | −%15,4 | — |
| ÇŞ 1-X | 1,28 | %78,1 | %65,6 | %55,3 | %65,6 | −%16,0 | ●○○ |
| KG Yok | 1,90 | %52,6 | %42,6 | %49,8 | %44,1 | −%16,2 | — |
| 2,5 Üst | 1,67 | %59,9 | %50,6 | %45,7 | %49,6 | −%17,1 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,35 | %74,1 | %61,2 | %71,2 | %61,2 | −%17,4 | ●●○ |
| MS X | 3,04 | %32,9 | %26,8 | %26,5 | %26,8 | −%18,7 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,21 | %45,2 | %34,1 | %41,5 | %35,6 | −%21,4 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 2,06 | %48,5 | %37,7 | %29,5 | %36,1 | −%25,7 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 3,30 | %30,3 | %16,7 | %33,8 | %20,1 | −%33,5 | — |
| 3,5 Üst | 2,84 | %35,2 | %22,8 | %24,3 | %23,1 | −%34,4 | — |
| 1,5 Alt | 3,32 | %30,1 | %16,7 | %28,7 | %19,1 | −%36,7 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 3,06 | %32,7 | %19,5 | %24,2 | %20,4 | −%37,5 | — |
