Le Havre – Lorient
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %33,4 diyor; kendi modelimiz %33,7 ile piyasayla aynı yerde. Bu markette modelin ağırlığı sıfır (kendi kayıtlarımızda maç sonucunu piyasadan kötü tahmin etti); tahminimiz marjsız piyasa: %33,4. 2,52 oranın başa baş noktası %39,7; tahminimiz 6,3 puan altında kalıyor, beklenti −%15,8. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Le Havre | MMMMM | 1,10 | 2,00 | Kayıt yok |
| Lorient | MGGBM | 0,70 | 1,00 | Kayıt yok |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %34 | %29 | %38 |
| Piyasa | %33 | %28 | %39 |
Gol beklentisi
1,09 – 1,17 toplam 2,26
En olası skorlar
1:1 %130:1 %121:0 %11
Kesin ilk 11 henüz yok. Oranlar 08:33’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 21 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,5 Alt | 1,15 | %87,0 | %81,4 | %80,7 | %81,3 | −%6,6 | ●●● |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,30 | %76,9 | %69,7 | %70,2 | %69,8 | −%9,3 | ●●○ |
| Deplasman 0,5 Üst | 1,15 | %87,0 | %81,4 | %68,9 | %78,9 | −%9,3 | ●●○ |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,38 | %72,5 | %64,8 | %67,4 | %65,3 | −%9,9 | ●●○ |
| Ev Sahibi 0,5 Üst | 1,20 | %83,3 | %77,3 | %66,4 | %75,1 | −%9,9 | ●●○ |
| 1,5 Üst | 1,16 | %86,2 | %80,4 | %66,0 | %77,5 | −%10,0 | ●●○ |
| 2,5 Alt | 1,60 | %62,5 | %53,5 | %60,7 | %55,0 | −%12,1 | ●○○ |
| MS 2 | 2,22 | %45,0 | %38,8 | %37,6 | %38,8 | −%13,8 | — |
| ÇŞ 1-2 | 1,19 | %84,0 | %72,3 | %71,4 | %72,3 | −%14,0 | ●●○ |
| KG Yok | 1,80 | %55,6 | %45,9 | %54,2 | %47,6 | −%14,4 | ●○○ |
| ÇŞ X-2 | 1,27 | %78,7 | %66,6 | %66,3 | %66,6 | −%15,4 | ●●○ |
| KG Var | 1,59 | %62,9 | %54,1 | %45,8 | %52,4 | −%16,6 | — |
| ÇŞ 1-X | 1,35 | %74,1 | %61,2 | %62,4 | %61,2 | −%17,4 | ●○○ |
| MS X | 2,95 | %33,9 | %27,7 | %28,6 | %27,7 | −%18,2 | — |
| 2,5 Üst | 1,78 | %56,2 | %46,5 | %39,3 | %45,0 | −%19,8 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,17 | %46,1 | %35,2 | %32,6 | %34,7 | −%24,7 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 2,38 | %42,0 | %30,3 | %29,8 | %30,2 | −%28,1 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 2,85 | %35,1 | %22,7 | %33,6 | %24,9 | −%29,0 | — |
| 1,5 Alt | 3,04 | %32,9 | %19,6 | %34,0 | %22,5 | −%31,7 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 3,12 | %32,1 | %18,6 | %31,1 | %21,1 | −%34,1 | — |
| 3,5 Üst | 3,13 | %31,9 | %18,6 | %19,3 | %18,7 | −%41,3 | — |
