Leeds United – Tottenham Hotspur
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %78,8 diyor; kendi modelimiz %79,5 ile piyasayla aynı yerde. Piyasaya %80, modele %20 ağırlık verince tahminimiz %79,0. 1,18 oranın başa baş noktası %84,7; tahminimiz 5,8 puan altında kalıyor, beklenti −%6,8. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Leeds United | BMBBM | 0,90 | 1,10 | 5 oyuncu |
| Tottenham Hotspur | MBGGG | 1,10 | 1,00 | 7 oyuncu |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %47 | %27 | %26 |
| Piyasa | %35 | %27 | %38 |
Gol beklentisi
1,38 – 0,94 toplam 2,32
En olası skorlar
1:0 %141:1 %130:0 %10
Kadro bilgisi alındı. Oranlar 00:45’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 21 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deplasman 1,5 Alt | 1,39 | %71,9 | %64,0 | %75,6 | %66,4 | −%7,7 | ●●● |
| Ev Sahibi 0,5 Üst | 1,17 | %85,5 | %79,7 | %74,8 | %78,7 | −%7,9 | ●●○ |
| 1,5 Üst | 1,15 | %87,0 | %81,6 | %67,4 | %78,8 | −%9,4 | ●●○ |
| Deplasman 0,5 Üst | 1,15 | %87,0 | %81,5 | %61,1 | %77,4 | −%10,9 | ●○○ |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,35 | %74,1 | %66,5 | %59,9 | %65,2 | −%12,0 | ●○○ |
| 2,5 Alt | 1,66 | %60,2 | %51,0 | %59,0 | %52,6 | −%12,7 | ●○○ |
| MS 2 | 2,27 | %44,1 | %37,8 | %25,7 | %37,8 | −%14,2 | — |
| ÇŞ 1-2 | 1,18 | %84,7 | %72,6 | %72,7 | %72,6 | −%14,3 | ●●○ |
| KG Yok | 1,86 | %53,8 | %43,7 | %54,3 | %45,9 | −%14,7 | ●○○ |
| MS 1 | 2,43 | %41,2 | %34,9 | %47,0 | %34,9 | −%15,3 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,28 | %78,1 | %65,1 | %53,0 | %65,1 | −%16,6 | ●○○ |
| KG Var | 1,54 | %64,9 | %56,3 | %45,7 | %54,1 | −%16,6 | — |
| ÇŞ 1-X | 1,34 | %74,6 | %62,2 | %74,3 | %62,2 | −%16,6 | ●●○ |
| MS X | 2,98 | %33,6 | %27,4 | %27,3 | %27,4 | −%18,5 | — |
| 2,5 Üst | 1,71 | %58,5 | %49,0 | %41,0 | %47,4 | −%18,9 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 2,24 | %44,6 | %33,5 | %40,1 | %34,8 | −%22,1 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 3,18 | %31,4 | %18,5 | %38,9 | %22,6 | −%28,3 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,13 | %46,9 | %36,0 | %24,4 | %33,6 | −%28,4 | — |
| 1,5 Alt | 3,20 | %31,3 | %18,4 | %32,6 | %21,2 | −%32,1 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 3,02 | %33,1 | %20,3 | %25,2 | %21,3 | −%35,8 | — |
| 3,5 Üst | 2,95 | %33,9 | %21,2 | %20,5 | %21,0 | −%38,0 | — |
