Manchester United – Aston Villa
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %67,3 diyor; kendi modelimiz %61,6 ile piyasadan 5,7 puan karamsar. Piyasaya %80, modele %20 ağırlık verince tahminimiz %66,2. 1,34 oranın başa baş noktası %74,6; tahminimiz 8,4 puan altında kalıyor, beklenti −%11,3. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Manchester United | BBBMM | 1,30 | 1,50 | 8 oyuncu |
| Aston Villa | GBGGB | 1,20 | 1,40 | 4 oyuncu |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %47 | %23 | %30 |
| Piyasa | %46 | %25 | %29 |
Gol beklentisi
1,76 – 1,36 toplam 3,13
En olası skorlar
1:1 %112:1 %91:0 %8
Kadro bilgisi alındı. Oranlar 08:33’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 18 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,5 Alt | 1,40 | %71,4 | %63,6 | %61,9 | %63,3 | −%11,4 | ●○○ |
| MS 1 | 1,93 | %51,8 | %45,7 | %47,0 | %45,7 | −%11,7 | — |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,45 | %69,0 | %60,8 | %60,5 | %60,7 | −%12,0 | ●○○ |
| 2,5 Üst | 1,39 | %71,9 | %64,0 | %60,4 | %63,3 | −%12,0 | ●○○ |
| ÇŞ 1-2 | 1,15 | %87,0 | %75,2 | %76,8 | %75,2 | −%13,5 | ●●● |
| ÇŞ 1-X | 1,21 | %82,6 | %70,5 | %70,2 | %70,5 | −%14,7 | ●●○ |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 1,62 | %61,7 | %52,6 | %52,6 | %52,6 | −%14,8 | ●○○ |
| 1,5 Alt | 4,58 | %21,8 | %18,3 | %18,1 | %18,3 | −%16,2 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,75 | %57,1 | %47,4 | %47,4 | %47,4 | −%17,0 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 4,59 | %21,8 | %18,3 | %17,2 | %18,1 | −%17,0 | — |
| MS 2 | 2,79 | %35,8 | %29,5 | %29,8 | %29,5 | −%17,7 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,48 | %67,6 | %54,3 | %53,0 | %54,3 | −%19,7 | ●○○ |
| MS X | 3,23 | %31,0 | %24,8 | %23,2 | %24,8 | −%20,0 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,01 | %49,8 | %39,2 | %39,5 | %39,3 | −%21,0 | — |
| 2,5 Alt | 2,13 | %46,9 | %36,0 | %39,6 | %36,7 | −%21,9 | — |
| 3,5 Üst | 2,12 | %47,2 | %36,4 | %38,1 | %36,7 | −%22,1 | — |
| KG Yok | 2,29 | %43,7 | %32,7 | %38,4 | %33,8 | −%22,6 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 3,41 | %29,3 | %15,7 | %25,6 | %17,7 | −%39,7 | — |
