Porto – Napoli
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %50,2 diyor; kendi modelimiz %59,0 ile piyasadan 8,8 puan iyimser. Bu markette modelin ağırlığı sıfır (kendi kayıtlarımızda maç sonucunu piyasadan kötü tahmin etti); tahminimiz marjsız piyasa: %50,2. 1,78 oranın başa baş noktası %56,2; tahminimiz 6,0 puan altında kalıyor, beklenti −%10,7. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Porto | GMMGG | 2,30 | 0,80 | Kayıt yok |
| Napoli | MGBGM | 1,70 | 1,50 | Kayıt yok |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %59 | %23 | %18 |
| Piyasa | %50 | %24 | %26 |
Gol beklentisi
1,83 – 0,92 toplam 2,75
En olası skorlar
1:0 %122:0 %111:1 %11
Kesin ilk 11 henüz yok. Oranlar 00:00’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 19 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deplasman 1,5 Alt | 1,28 | %78,1 | %71,1 | %76,6 | %72,2 | −%7,5 | ●●● |
| 3,5 Alt | 1,27 | %78,7 | %72,0 | %70,3 | %71,6 | −%9,0 | ●●○ |
| Deplasman 0,5 Üst | 1,21 | %82,6 | %76,3 | %60,0 | %73,0 | −%11,6 | ●○○ |
| ÇŞ 1-2 | 1,15 | %87,0 | %75,7 | %77,4 | %75,7 | −%12,9 | ●●● |
| ÇŞ 1-X | 1,15 | %87,0 | %74,4 | %81,6 | %74,4 | −%14,4 | ●●● |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 1,69 | %59,2 | %49,6 | %54,7 | %50,6 | −%14,4 | ●○○ |
| 2,5 Üst | 1,54 | %64,9 | %56,3 | %51,9 | %55,4 | −%14,7 | ●○○ |
| KG Var | 1,47 | %68,0 | %59,7 | %50,4 | %57,8 | −%15,0 | ●○○ |
| KG Yok | 1,97 | %50,8 | %40,3 | %49,6 | %42,2 | −%16,9 | — |
| 2,5 Alt | 1,86 | %53,8 | %43,7 | %48,1 | %44,6 | −%17,0 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,67 | %59,9 | %50,4 | %45,3 | %49,4 | −%17,5 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 4,27 | %23,4 | %19,7 | %16,0 | %18,9 | −%19,1 | — |
| MS 2 | 3,13 | %31,9 | %25,6 | %18,4 | %25,6 | −%20,0 | — |
| MS X | 3,27 | %30,6 | %24,3 | %22,6 | %24,3 | −%20,7 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,58 | %63,3 | %49,8 | %41,0 | %49,8 | −%21,3 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 2,76 | %36,2 | %23,7 | %40,0 | %27,0 | −%25,6 | — |
| 3,5 Üst | 2,52 | %39,7 | %28,0 | %29,7 | %28,4 | −%28,5 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,46 | %40,7 | %28,9 | %23,4 | %27,8 | −%31,7 | — |
| 1,5 Alt | 3,73 | %26,8 | %11,8 | %24,0 | %14,2 | −%47,0 | — |
