PSV – Club Brugge KV
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %63,2 diyor; kendi modelimiz %72,1 ile piyasadan 9,0 puan iyimser. Piyasaya %80, modele %20 ağırlık verince tahminimiz %65,0. 1,41 oranın başa baş noktası %70,9; tahminimiz 6,0 puan altında kalıyor, beklenti −%8,4. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| PSV | MMGBG | 2,20 | 1,00 | Kayıt yok |
| Club Brugge KV | BMMGG | 2,20 | 2,20 | Kayıt yok |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %60 | %18 | %22 |
| Piyasa | %48 | %21 | %31 |
Gol beklentisi
2,54 – 1,51 toplam 4,05
En olası skorlar
2:1 %83:1 %71:1 %7
Kesin ilk 11 henüz yok. Oranlar 00:00’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 17 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,5 Üst | 1,20 | %83,3 | %77,3 | %76,9 | %77,2 | −%7,3 | ●●● |
| KG Var | 1,20 | %83,3 | %77,2 | %71,8 | %76,1 | −%8,7 | ●●○ |
| MS 1 | 1,84 | %54,3 | %48,3 | %60,0 | %48,3 | −%11,2 | ●○○ |
| 3,5 Üst | 1,66 | %60,2 | %51,0 | %57,6 | %52,3 | −%13,2 | ●○○ |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,67 | %59,9 | %50,6 | %55,5 | %51,6 | −%13,9 | ●○○ |
| Deplasman 0,5 Alt | 4,24 | %23,6 | %19,8 | %22,1 | %20,3 | −%14,0 | — |
| ÇŞ 1-X | 1,22 | %82,0 | %69,2 | %78,3 | %69,2 | −%15,6 | ●●● |
| MS 2 | 2,68 | %37,3 | %30,8 | %21,7 | %30,8 | −%17,5 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 1,70 | %58,8 | %49,4 | %44,5 | %48,4 | −%17,7 | — |
| 3,5 Alt | 1,71 | %58,5 | %49,0 | %42,4 | %47,7 | −%18,5 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,54 | %64,9 | %51,7 | %40,0 | %51,7 | −%20,3 | — |
| 1,5 Alt | 6,53 | %15,3 | %12,9 | %8,8 | %12,1 | −%21,3 | — |
| MS X | 3,70 | %27,0 | %20,9 | %18,3 | %20,9 | −%22,5 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 5,92 | %16,9 | %14,2 | %7,9 | %12,9 | −%23,5 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 2,11 | %47,4 | %36,8 | %27,9 | %35,0 | −%26,0 | — |
| KG Yok | 2,83 | %35,3 | %22,8 | %28,2 | %23,9 | −%32,4 | — |
| 2,5 Alt | 2,86 | %35,0 | %22,7 | %23,1 | %22,8 | −%34,9 | — |
