Racing Club de Lens – Como
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %32,2 diyor; kendi modelimiz %30,2 ile piyasayla aynı yerde. Bu markette modelin ağırlığı sıfır (kendi kayıtlarımızda maç sonucunu piyasadan kötü tahmin etti); tahminimiz marjsız piyasa: %32,2. 2,59 oranın başa baş noktası %38,6; tahminimiz 6,4 puan altında kalıyor, beklenti −%16,7. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Racing Club de Lens | MGMGM | 1,30 | 1,60 | Kayıt yok |
| Como | GGGGG | 2,10 | 1,00 | Kayıt yok |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %30 | %25 | %45 |
| Piyasa | %32 | %23 | %45 |
Gol beklentisi
1,26 – 1,60 toplam 2,86
En olası skorlar
1:1 %121:2 %90:1 %9
Kesin ilk 11 henüz yok. Oranlar 23:31’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 17 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,5 Alt | 1,43 | %69,9 | %61,7 | %67,9 | %63,0 | −%9,9 | ●●○ |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,51 | %66,2 | %57,6 | %64,1 | %58,9 | −%11,0 | ●○○ |
| 1,5 Alt | 4,78 | %20,9 | %17,6 | %22,1 | %18,5 | −%11,6 | — |
| MS 2 | 1,97 | %50,8 | %44,6 | %45,2 | %44,6 | −%12,2 | — |
| KG Var | 1,31 | %76,3 | %69,0 | %57,1 | %66,7 | −%12,7 | ●○○ |
| 2,5 Üst | 1,35 | %74,1 | %66,5 | %54,4 | %64,0 | −%13,5 | ●○○ |
| Deplasman 0,5 Alt | 4,55 | %22,0 | %18,5 | %20,3 | %18,8 | −%14,3 | — |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,75 | %57,1 | %47,4 | %52,6 | %48,5 | −%15,2 | ●○○ |
| ÇŞ X-2 | 1,25 | %80,0 | %67,8 | %69,8 | %67,8 | −%15,2 | ●●○ |
| Deplasman 1,5 Üst | 1,62 | %61,7 | %52,6 | %47,4 | %51,5 | −%16,5 | — |
| ÇŞ 1-X | 1,46 | %68,5 | %55,4 | %54,8 | %55,4 | −%19,1 | ●○○ |
| 2,5 Alt | 2,23 | %44,8 | %33,5 | %45,6 | %36,0 | −%19,8 | — |
| MS X | 3,40 | %29,4 | %23,3 | %24,6 | %23,3 | −%20,9 | — |
| KG Yok | 2,35 | %42,6 | %31,0 | %42,9 | %33,3 | −%21,6 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 1,90 | %52,6 | %42,4 | %35,9 | %41,1 | −%21,9 | — |
| 3,5 Üst | 2,04 | %49,0 | %38,3 | %32,1 | %37,0 | −%24,5 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 3,63 | %27,5 | %12,8 | %28,3 | %15,9 | −%42,2 | — |
