Real Sociedad de Fútbol – Rayo Vallecano de Madrid
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %60,6 diyor; kendi modelimiz %53,5 ile piyasadan 7,1 puan karamsar. Bu markette modelin ağırlığı sıfır (kendi kayıtlarımızda maç sonucunu piyasadan kötü tahmin etti); tahminimiz marjsız piyasa: %60,6. 1,51 oranın başa baş noktası %66,2; tahminimiz 5,6 puan altında kalıyor, beklenti −%8,5. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Real Sociedad de Fútbol | GGGGM | 2,00 | 1,90 | 3 oyuncu |
| Rayo Vallecano de Madrid | BBBMG | 1,40 | 1,80 | 3 oyuncu |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %54 | %22 | %25 |
| Piyasa | %61 | %21 | %19 |
Gol beklentisi
1,99 – 1,30 toplam 3,30
En olası skorlar
1:1 %102:1 %101:0 %7
Kadro bilgisi alındı. Oranlar 08:33’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 17 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deplasman 0,5 Üst | 1,23 | %81,3 | %74,7 | %72,8 | %74,3 | −%8,6 | ●●○ |
| 2,5 Üst | 1,39 | %71,9 | %64,1 | %64,0 | %64,1 | −%10,9 | ●○○ |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,26 | %79,4 | %72,7 | %62,6 | %70,7 | −%11,0 | ●○○ |
| KG Var | 1,41 | %70,9 | %62,8 | %62,9 | %62,9 | −%11,4 | ●○○ |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 1,43 | %69,9 | %62,0 | %59,3 | %61,4 | −%12,2 | ●○○ |
| 3,5 Alt | 1,39 | %71,9 | %64,0 | %58,1 | %62,9 | −%12,6 | ●○○ |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 5,70 | %17,5 | %14,7 | %13,6 | %14,5 | −%17,3 | — |
| 1,5 Alt | 4,52 | %22,1 | %18,6 | %15,9 | %18,1 | −%18,4 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 2,06 | %48,5 | %38,0 | %40,7 | %38,6 | −%20,5 | — |
| 3,5 Üst | 2,13 | %46,9 | %36,0 | %41,9 | %37,1 | −%20,9 | — |
| KG Yok | 2,08 | %48,1 | %37,2 | %37,1 | %37,1 | −%22,7 | — |
| 2,5 Alt | 2,14 | %46,7 | %35,9 | %36,0 | %35,9 | −%23,2 | — |
| MS X | 3,68 | %27,2 | %20,5 | %21,7 | %20,5 | −%24,5 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,56 | %39,1 | %27,3 | %37,4 | %29,3 | −%24,9 | — |
| MS 2 | 3,94 | %25,4 | %18,9 | %24,8 | %18,9 | −%25,6 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,87 | %53,5 | %39,4 | %46,5 | %39,4 | −%26,3 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 2,65 | %37,7 | %25,3 | %27,2 | %25,7 | −%31,9 | — |
