Roma – Sassuolo
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %82,9 diyor; kendi modelimiz %73,0 ile piyasadan 9,9 puan karamsar. Bu markette modelin ağırlığı sıfır (kendi kayıtlarımızda maç sonucunu piyasadan kötü tahmin etti); tahminimiz marjsız piyasa: %82,9. 1,15 oranın başa baş noktası %87,0; tahminimiz 4,0 puan altında kalıyor, beklenti −%4,6. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Roma | BGBGG | 2,80 | 1,00 | 3 oyuncu |
| Sassuolo | BMMMM | 1,60 | 2,60 | 3 oyuncu |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %73 | %15 | %12 |
| Piyasa | %83 | %10 | %7 |
Gol beklentisi
2,70 – 1,01 toplam 3,72
En olası skorlar
2:1 %92:0 %93:1 %8
Kadro bilgisi alındı. Oranlar 00:45’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 14 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2,5 Üst | 1,21 | %82,6 | %76,5 | %71,8 | %75,5 | −%8,6 | ●●○ |
| Deplasman 0,5 Üst | 1,38 | %72,5 | %64,8 | %63,8 | %64,6 | −%10,9 | ●○○ |
| KG Var | 1,47 | %68,0 | %59,6 | %59,5 | %59,5 | −%12,5 | ●○○ |
| 3,5 Üst | 1,70 | %58,8 | %49,4 | %51,0 | %49,7 | −%15,5 | ●○○ |
| 3,5 Alt | 1,67 | %59,9 | %50,6 | %49,0 | %50,3 | −%16,0 | — |
| 1,5 Alt | 6,26 | %16,0 | %13,4 | %11,4 | %13,0 | −%18,4 | — |
| KG Yok | 1,96 | %51,0 | %40,4 | %40,5 | %40,5 | −%20,7 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 2,17 | %46,1 | %35,2 | %36,2 | %35,4 | −%23,1 | — |
| 2,5 Alt | 2,80 | %35,7 | %23,5 | %28,2 | %24,5 | −%31,5 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 3,29 | %30,4 | %17,5 | %27,0 | %19,4 | −%36,3 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 3,26 | %30,7 | %17,5 | %24,8 | %19,0 | −%38,1 | — |
| MS X | 5,48 | %18,2 | %10,3 | %15,3 | %10,3 | −%43,7 | — |
| ÇŞ X-2 | 3,00 | %33,3 | %17,1 | %27,0 | %17,1 | −%48,8 | — |
| MS 2 | 7,46 | %13,4 | %6,8 | %11,7 | %6,8 | −%49,3 | — |
