RSC Anderlecht – Red Bull Salzburg
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %44,3 diyor; kendi modelimiz %69,6 ile piyasadan 25,3 puan iyimser. Piyasaya %80, modele %20 ağırlık verince tahminimiz %49,4. 1,84 oranın başa baş noktası %54,3; tahminimiz 5,0 puan altında kalıyor, beklenti −%9,2. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| RSC Anderlecht | MGGMG | 1,10 | 0,80 | Kayıt yok |
| Red Bull Salzburg | GBMGB | 2,20 | 0,90 | Kayıt yok |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %35 | %29 | %36 |
| Piyasa | %51 | %24 | %25 |
Gol beklentisi
1,11 – 1,12 toplam 2,22
En olası skorlar
1:1 %130:1 %121:0 %12
Kesin ilk 11 henüz yok. Oranlar 22:15’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 18 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 4,89 | %20,4 | %17,2 | %33,1 | %20,4 | −%0,4 | — |
| 1,5 Alt | 4,48 | %22,3 | %18,8 | %34,9 | %22,0 | −%1,5 | — |
| 3,5 Alt | 1,39 | %71,9 | %64,2 | %81,4 | %67,7 | −%5,9 | ●●● |
| Deplasman 0,5 Üst | 1,16 | %86,2 | %80,6 | %67,3 | %77,9 | −%9,6 | ●●○ |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,36 | %73,5 | %65,7 | %69,2 | %66,4 | −%9,7 | ●●○ |
| MS 1 | 1,76 | %56,8 | %50,8 | %35,3 | %50,8 | −%10,6 | — |
| 2,5 Alt | 2,11 | %47,4 | %36,8 | %61,6 | %41,8 | −%11,8 | ●○○ |
| ÇŞ 1-X | 1,15 | %87,0 | %74,6 | %64,2 | %74,6 | −%14,2 | ●○○ |
| KG Yok | 2,20 | %45,5 | %34,2 | %54,9 | %38,3 | −%15,6 | ●○○ |
| KG Var | 1,36 | %73,5 | %65,8 | %45,1 | %61,7 | −%16,1 | — |
| 2,5 Üst | 1,41 | %70,9 | %63,2 | %38,4 | %58,2 | −%17,9 | — |
| MS 2 | 3,14 | %31,8 | %25,4 | %35,8 | %25,4 | −%20,2 | — |
| MS X | 3,32 | %30,1 | %23,8 | %28,9 | %23,8 | −%21,1 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,60 | %62,5 | %49,2 | %64,7 | %49,2 | −%21,3 | ●○○ |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 1,55 | %64,5 | %55,7 | %30,4 | %50,6 | −%21,5 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,19 | %45,7 | %34,3 | %30,8 | %33,6 | −%26,5 | — |
| 3,5 Üst | 2,15 | %46,5 | %35,8 | %18,6 | %32,3 | −%30,5 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 3,09 | %32,4 | %19,4 | %32,7 | %22,1 | −%31,8 | — |
