Samsunspor – Konyaspor
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %43,3 diyor; kendi modelimiz %39,4 ile piyasadan 3,9 puan karamsar. Bu markette modelin ağırlığı sıfır (kendi kayıtlarımızda maç sonucunu piyasadan kötü tahmin etti); tahminimiz marjsız piyasa: %43,3. 2,02 oranın başa baş noktası %49,5; tahminimiz 6,2 puan altında kalıyor, beklenti −%12,6. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Samsunspor | MMMMM | 1,00 | 2,60 | 2 oyuncu |
| Konyaspor | BBMGM | 0,60 | 1,30 | 1 oyuncu |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %39 | %26 | %34 |
| Piyasa | %43 | %27 | %30 |
Gol beklentisi
1,34 – 1,23 toplam 2,58
En olası skorlar
1:1 %131:0 %100:1 %9
Kadro bilgisi alındı. Oranlar 00:45’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 20 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3,5 Alt | 1,16 | %86,2 | %80,4 | %74,1 | %79,2 | −%8,2 | ●●○ |
| 1,5 Üst | 1,15 | %87,0 | %81,4 | %72,8 | %79,6 | −%8,4 | ●●○ |
| Deplasman 0,5 Üst | 1,22 | %82,0 | %75,5 | %70,8 | %74,6 | −%9,0 | ●●○ |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,27 | %78,7 | %71,9 | %65,1 | %70,5 | −%10,4 | ●●○ |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,46 | %68,5 | %60,3 | %61,1 | %60,5 | −%11,7 | ●○○ |
| ÇŞ 1-2 | 1,18 | %84,7 | %72,9 | %73,5 | %72,9 | −%14,0 | ●●○ |
| ÇŞ 1-X | 1,21 | %82,6 | %70,4 | %65,9 | %70,4 | −%14,8 | ●●○ |
| KG Var | 1,57 | %63,7 | %54,7 | %52,4 | %54,3 | −%14,8 | ●○○ |
| 2,5 Alt | 1,63 | %61,3 | %52,2 | %52,4 | %52,2 | −%14,9 | ●○○ |
| 2,5 Üst | 1,74 | %57,5 | %47,8 | %47,6 | %47,8 | −%16,9 | — |
| KG Yok | 1,81 | %55,2 | %45,3 | %47,6 | %45,7 | −%17,2 | — |
| MS 2 | 2,78 | %36,0 | %29,6 | %34,1 | %29,6 | −%17,7 | — |
| MS X | 2,99 | %33,4 | %27,1 | %26,5 | %27,1 | −%18,9 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,43 | %69,9 | %56,7 | %60,6 | %56,7 | −%18,9 | ●○○ |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 2,00 | %50,0 | %39,7 | %38,9 | %39,5 | −%21,0 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,51 | %39,8 | %28,1 | %34,9 | %29,5 | −%26,1 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 2,71 | %36,9 | %24,5 | %29,2 | %25,4 | −%31,1 | — |
| 1,5 Alt | 3,12 | %32,1 | %18,6 | %27,2 | %20,4 | −%36,5 | — |
| 3,5 Üst | 3,04 | %32,9 | %19,6 | %25,9 | %20,8 | −%36,7 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 3,42 | %29,2 | %15,7 | %26,1 | %17,8 | −%39,2 | — |
