Stade Brestois – Olympique Lyonnais
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %34,3 diyor; kendi modelimiz %33,5 ile piyasayla aynı yerde. Bu markette modelin ağırlığı sıfır (kendi kayıtlarımızda maç sonucunu piyasadan kötü tahmin etti); tahminimiz marjsız piyasa: %34,3. 2,46 oranın başa baş noktası %40,7; tahminimiz 6,3 puan altında kalıyor, beklenti −%15,6. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Stade Brestois | MGBMG | 1,70 | 1,30 | Kayıt yok |
| Olympique Lyonnais | GMGMG | 1,50 | 1,10 | Kayıt yok |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %34 | %26 | %41 |
| Piyasa | %34 | %26 | %39 |
Gol beklentisi
1,28 – 1,43 toplam 2,71
En olası skorlar
1:1 %120:1 %101:2 %9
Kesin ilk 11 henüz yok. Oranlar 08:33’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 19 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ev Sahibi 0,5 Üst | 1,16 | %86,2 | %80,4 | %72,1 | %78,7 | −%8,7 | ●●○ |
| 3,5 Alt | 1,20 | %83,3 | %77,3 | %71,2 | %76,1 | −%8,7 | ●●○ |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,35 | %74,1 | %66,5 | %63,6 | %65,9 | −%11,1 | ●○○ |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,42 | %70,4 | %62,3 | %58,0 | %61,4 | −%12,8 | ●○○ |
| KG Var | 1,53 | %65,4 | %56,8 | %54,9 | %56,4 | −%13,7 | ●○○ |
| MS 2 | 2,20 | %45,5 | %39,2 | %40,8 | %39,2 | −%13,8 | — |
| ÇŞ 1-2 | 1,17 | %85,5 | %73,5 | %74,3 | %73,5 | −%14,0 | ●●○ |
| 2,5 Üst | 1,67 | %59,9 | %50,4 | %50,9 | %50,5 | −%15,7 | ●○○ |
| ÇŞ X-2 | 1,28 | %78,1 | %65,7 | %66,5 | %65,7 | −%15,9 | ●●○ |
| 2,5 Alt | 1,69 | %59,2 | %49,6 | %49,1 | %49,5 | −%16,3 | — |
| ÇŞ 1-X | 1,35 | %74,1 | %60,8 | %59,2 | %60,8 | −%17,9 | ●○○ |
| KG Yok | 1,88 | %53,2 | %43,2 | %45,1 | %43,6 | −%18,1 | — |
| MS X | 3,06 | %32,7 | %26,5 | %25,7 | %26,5 | −%19,0 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,06 | %48,5 | %37,7 | %42,0 | %38,6 | −%20,6 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 2,23 | %44,8 | %33,5 | %36,4 | %34,1 | −%23,9 | — |
| 3,5 Üst | 2,86 | %35,0 | %22,7 | %28,8 | %23,9 | −%31,6 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 3,03 | %33,0 | %19,6 | %27,9 | %21,3 | −%35,6 | — |
| 1,5 Alt | 3,30 | %30,3 | %16,7 | %24,7 | %18,3 | −%39,5 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 3,30 | %30,3 | %16,7 | %23,8 | %18,1 | −%40,1 | — |
