Stade Rennais – Lille
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %44,8 diyor; kendi modelimiz %37,8 ile piyasadan 7,0 puan karamsar. Bu markette modelin ağırlığı sıfır (kendi kayıtlarımızda maç sonucunu piyasadan kötü tahmin etti); tahminimiz marjsız piyasa: %44,8. 1,96 oranın başa baş noktası %51,0; tahminimiz 6,2 puan altında kalıyor, beklenti −%12,1. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Stade Rennais | MGMGM | 2,10 | 2,20 | Kayıt yok |
| Lille | MGBBG | 1,20 | 0,80 | Kayıt yok |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %38 | %25 | %37 |
| Piyasa | %45 | %25 | %30 |
Gol beklentisi
1,42 – 1,40 toplam 2,82
En olası skorlar
1:1 %121:0 %82:1 %8
Kesin ilk 11 henüz yok. Oranlar 08:33’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 19 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deplasman 0,5 Üst | 1,15 | %87,0 | %81,4 | %75,4 | %80,2 | −%7,7 | ●●● |
| 3,5 Alt | 1,30 | %76,9 | %69,8 | %68,8 | %69,6 | −%9,6 | ●●○ |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,38 | %72,5 | %64,7 | %59,2 | %63,6 | −%12,2 | ●○○ |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,63 | %61,3 | %52,2 | %58,6 | %53,4 | −%12,9 | ●○○ |
| KG Var | 1,41 | %70,9 | %63,0 | %57,1 | %61,8 | −%12,9 | ●○○ |
| ÇŞ 1-2 | 1,15 | %87,0 | %74,8 | %74,8 | %74,8 | −%14,0 | ●●○ |
| 2,5 Üst | 1,49 | %67,1 | %58,6 | %53,5 | %57,6 | −%14,2 | ●○○ |
| ÇŞ 1-X | 1,21 | %82,6 | %70,0 | %63,0 | %70,0 | −%15,2 | ●○○ |
| MS 2 | 2,75 | %36,4 | %30,0 | %37,0 | %30,0 | −%17,6 | — |
| 2,5 Alt | 1,93 | %51,8 | %41,4 | %46,5 | %42,4 | −%18,1 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,47 | %68,0 | %55,2 | %62,2 | %55,2 | −%18,9 | ●○○ |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 1,74 | %57,5 | %47,8 | %41,4 | %46,6 | −%19,0 | — |
| MS X | 3,18 | %31,4 | %25,2 | %25,2 | %25,2 | −%19,9 | — |
| KG Yok | 2,09 | %47,8 | %37,0 | %42,9 | %38,2 | −%20,1 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,16 | %46,3 | %35,3 | %40,8 | %36,4 | −%21,4 | — |
| 3,5 Üst | 2,39 | %41,8 | %30,2 | %31,2 | %30,4 | −%27,2 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 3,15 | %31,7 | %18,6 | %24,6 | %19,8 | −%37,7 | — |
| 1,5 Alt | 3,96 | %25,3 | %10,5 | %22,8 | %13,0 | −%48,7 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 4,09 | %24,4 | %9,3 | %24,2 | %12,3 | −%49,6 | — |
