Stade Rennais – Olympiakos Piraeus
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %30,5 diyor; kendi modelimiz %34,2 ile piyasadan 3,7 puan iyimser. Bu markette modelin ağırlığı sıfır (kendi kayıtlarımızda maç sonucunu piyasadan kötü tahmin etti); tahminimiz marjsız piyasa: %30,5. 2,72 oranın başa baş noktası %36,8; tahminimiz 6,3 puan altında kalıyor, beklenti −%17,1. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Stade Rennais | GMBGM | 1,90 | 1,80 | Kayıt yok |
| Olympiakos Piraeus | MBGGG | 1,30 | 0,90 | Kayıt yok |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %40 | %25 | %34 |
| Piyasa | %44 | %26 | %30 |
Gol beklentisi
1,44 – 1,31 toplam 2,75
En olası skorlar
1:1 %121:0 %92:1 %9
Kesin ilk 11 henüz yok. Oranlar 23:31’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 19 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Deplasman 0,5 Üst | 1,16 | %86,2 | %80,5 | %73,0 | %79,0 | −%8,3 | ●●○ |
| 3,5 Alt | 1,27 | %78,7 | %71,9 | %70,3 | %71,6 | −%9,1 | ●●○ |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,36 | %73,5 | %65,8 | %62,4 | %65,1 | −%11,4 | ●○○ |
| MS 1 | 2,00 | %50,0 | %43,9 | %40,3 | %43,9 | −%12,2 | — |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,58 | %63,3 | %54,3 | %57,7 | %55,0 | −%13,1 | ●○○ |
| KG Var | 1,44 | %69,4 | %61,3 | %55,7 | %60,2 | −%13,3 | ●○○ |
| ÇŞ 1-2 | 1,15 | %87,0 | %74,4 | %74,5 | %74,4 | −%14,4 | ●●○ |
| 2,5 Üst | 1,54 | %64,9 | %56,3 | %51,9 | %55,4 | −%14,7 | ●○○ |
| ÇŞ 1-X | 1,22 | %82,0 | %69,5 | %65,8 | %69,5 | −%15,2 | ●●○ |
| 2,5 Alt | 1,86 | %53,8 | %43,7 | %48,1 | %44,6 | −%17,0 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,45 | %69,0 | %56,1 | %59,7 | %56,1 | −%18,7 | ●○○ |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 1,80 | %55,6 | %45,7 | %42,3 | %45,0 | −%19,0 | — |
| KG Yok | 2,03 | %49,3 | %38,7 | %44,3 | %39,8 | −%19,2 | — |
| MS X | 3,15 | %31,7 | %25,6 | %25,5 | %25,6 | −%19,3 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,20 | %45,5 | %34,2 | %37,6 | %34,9 | −%23,3 | — |
| 3,5 Üst | 2,51 | %39,8 | %28,1 | %29,7 | %28,4 | −%28,7 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 3,07 | %32,6 | %19,5 | %27,0 | %21,0 | −%35,6 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 3,90 | %25,6 | %11,5 | %23,6 | %13,9 | −%45,7 | — |
| 1,5 Alt | 3,76 | %26,6 | %11,7 | %24,0 | %14,2 | −%46,7 | — |
