Toulouse – Strasbourg Alsace
Marjı ayıklanmış iddaa oranı %48,0 diyor; kendi modelimiz %44,4 ile piyasadan 3,6 puan karamsar. Bu markette modelin ağırlığı sıfır (kendi kayıtlarımızda maç sonucunu piyasadan kötü tahmin etti); tahminimiz marjsız piyasa: %48,0. 1,85 oranın başa baş noktası %54,1; tahminimiz 6,1 puan altında kalıyor, beklenti −%11,2. Seçildiyse günün en az kötü seçeneklerinden biri olduğu için.
| Takım | Son 5 | Attığı ort. | Yediği ort. | Eksik |
|---|---|---|---|---|
| Toulouse | GBGBM | 1,40 | 1,40 | Kayıt yok |
| Strasbourg Alsace | MMMMG | 2,20 | 2,30 | Kayıt yok |
Maç sonucu · model ve piyasa
| 1 | X | 2 | |
|---|---|---|---|
| Model | %44 | %23 | %33 |
| Piyasa | %48 | %24 | %28 |
Gol beklentisi
1,80 – 1,53 toplam 3,33
En olası skorlar
1:1 %102:1 %91:2 %8
Kesin ilk 11 henüz yok. Oranlar 19:17’de alındı.
Bu maçta değerlendirilen diğer 17 seçenek
| Seçim | Oran | Başa baş | Piyasa | Model | Tahminimiz | Beklenti | Güç |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KG Var | 1,35 | %74,1 | %66,5 | %65,3 | %66,3 | −%10,5 | ●●○ |
| 2,5 Üst | 1,41 | %70,9 | %63,2 | %64,6 | %63,4 | −%10,6 | ●○○ |
| 3,5 Alt | 1,39 | %71,9 | %64,2 | %57,5 | %62,9 | −%12,6 | ●○○ |
| Deplasman 1,5 Alt | 1,41 | %70,9 | %63,0 | %54,9 | %61,3 | −%13,5 | ●○○ |
| Ev Sahibi 1,5 Üst | 1,60 | %62,5 | %53,5 | %53,7 | %53,6 | −%14,3 | ●○○ |
| ÇŞ 1-X | 1,19 | %84,0 | %71,9 | %67,1 | %71,9 | −%14,4 | ●●○ |
| Ev Sahibi 1,5 Alt | 1,78 | %56,2 | %46,5 | %46,3 | %46,4 | −%17,4 | — |
| Ev Sahibi 0,5 Alt | 4,66 | %21,5 | %18,0 | %16,5 | %17,7 | −%17,4 | — |
| MS 2 | 2,90 | %34,5 | %28,1 | %32,9 | %28,1 | −%18,6 | — |
| 1,5 Alt | 4,48 | %22,3 | %18,8 | %15,6 | %18,1 | −%18,8 | — |
| Deplasman 1,5 Üst | 2,09 | %47,8 | %37,0 | %45,1 | %38,7 | −%19,2 | — |
| 3,5 Üst | 2,15 | %46,5 | %35,8 | %42,5 | %37,1 | −%20,2 | — |
| ÇŞ X-2 | 1,53 | %65,4 | %52,0 | %55,6 | %52,0 | −%20,4 | ●○○ |
| MS X | 3,31 | %30,2 | %24,0 | %22,7 | %24,0 | −%20,7 | — |
| 2,5 Alt | 2,11 | %47,4 | %36,8 | %35,4 | %36,6 | −%22,9 | — |
| KG Yok | 2,24 | %44,6 | %33,5 | %34,7 | %33,7 | −%24,5 | — |
| Deplasman 0,5 Alt | 3,25 | %30,8 | %17,6 | %21,7 | %18,4 | −%40,2 | — |
